DAS WUNDER DER NATUR
Reines Cannabis CBD Oel made in germany
  • EU zertifizierte Rohware
  • Einzigartig mit Verkehrsfähigkeitsbescheinigung
  • Derzeit einziger deutscher Anbieter
JA, Ich will mehr Informationen

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o
ochronie danych), w związu z tym:
administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest Firma PüttmannsHof UG "haftungsbeschränkt"
Josef Püttmann
Am Kickenberg, 2
57368 Lennestadt. Niemcy.

Dane osobowe będą przetwarzane w celach:
• związanych z umożliwieniem skorzystania w pełni z serwisu internetowegoPüttmannsHof UG,
• przekazywania klientowi informacji o produktach i usługach firmy
• podjęcia działań związanych z zawarciem umowy sprzedaży oraz realizacji zamówień, w tym dane osobowe niezbędne są do wystawiania faktur VAT.

Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu złożenia zamówienia.

Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) oraz c) oraz zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.
Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji umowy sprzedaży, i przedawnienia roszczeń z niej wynikających oraz do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów podatkowych i rachunkowych. Istnieje możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uznają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy
ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Dostęp do danych osobowych uzyskują upoważnieni pracownicyPüttmannsHof UG , dostawcy IT oraz podmioty, które np. realizują przesyłki czy zapewniają bieżącą obsługę prawną.
Aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, należy skontaktować się pod adres siedziby firmy lub adres mailowy.

© COPYRIGHT 2020 - SUCCESSTOOL24 - WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Impressum | Ochrona Danych Osobistych | Odpowiedzialność
Używamy Cookies i Tracking-Pixel różnych obcych dostawców (zwłaszcza Facebook i Google) dla celów reklamowych i badania rynku. Dalsze korzystanie oznacza zgodę na wykorzystywanie danych. Dalsze informacje tutaj Zaakceptuj i zamknij